Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden zegelring malachiet
Ergebnis: 225 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat

Zilveren bonbonschaal
Ergebnis: 130 EUR

Zilveren mandje, 835/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen- en cirkeldecor. Voorzien van een parelrand. 22x14x7cm. ca 182 gram. MT.: A.Presburg & zoon, Haarlem, na 1951. In goede staat

Zilveren kom
Startpreis 170 EUR

Antieke grote 835/000 zilveren kom met floraal gedreven rand en ronde voet Ø 10 cm. Circa 1860. Mr. J. Held-Amsterdam. Afmeting: 19 x 11 cm. Gewicht: circa 210 gram. Rand licht gedeukt, verder in goed...

Gouden oorstekers knoop
Ergebnis: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een knoop met lijnbewerking. ø 7,5 mm. ca 2,0 gram. In goede staat

Goudkleurig kralencollier
Startpreis 40 EUR

Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.

Zilveren beker
Ergebnis: 1.400 EUR

Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...

2 Goud op zilveren hangers, kruis, medaillon
Startpreis 45 EUR

Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.

Gouden ring met parel en diamant
Startpreis 200 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...

Bronzen sierschotel Nuss
Ergebnis: 300 EUR

Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.

Heilig figuur
Ergebnis: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse globe
Startpreis 400 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...

2x Barometers
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke barometers. Schwarzwald + Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 47 x 58 cm. In goede staat.

Rond miniatuur portret, gesigneerd
Startpreis 200 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Reisnecessaire
Startpreis 150 EUR

Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 225 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, Deens, op een vierkant gecontourneerde voet en een vierkant gecontourneerd licht. Assayer: Johannes Siggard, 1944. 11x11x11cm.

Cultivé parelcollier (grijs)
Startpreis 60 EUR

Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.

4 Miniatuur portretten met vrouwen
Startpreis 600 EUR

Vier antieke miniatuurschilderijen in Louis Seize-stijl. Bewerkte messing omlijsting. Damesportretten. Met verso monogrammen met kroon. Gesigneerd Sillas. Afmeting: H 6 x B 5 cm. In goede staat.

Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startpreis 20 EUR

Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Zilveren theecomfoor, 1854
Startpreis 130 EUR

Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...

Zilveren cabaret, 1856
Startpreis 260 EUR

925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.

Collier van parels en bloedkoraal met gouden streekslot
Startpreis 950 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...

Kapitale zilveren sleef, 1895
Startpreis 180 EUR

Kapitale fraaie 835/000 zilveren sleef met getorste steel met parels en floraal heft met C-voluten en een vogel. Ovale florale diepe bak met C-voluten en een vogel. Mr. Gebr. S. en H. Reitsma-Sneek. A...

Antieke Hembrug sabel
Ergebnis: 110 EUR

Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.

Antiek zwaard
Ergebnis: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.