Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.
Drie antieke 19e eeuwse ketels. Eén maal roodkoperen appelketel. Eén maal messing waterketel. Eén maal messing theepot. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Telefoon met messing en bakeliet. Midden 20e eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse houten koekjes/speculaasvormen. Divers. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit + bronzen emmer met smeedijzeren hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - Ø 32 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Napoleon III wandkandelaren. Verguld en gepatineerd. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...
Antieke spaanhouten hoedendoos met antiek dames ondergoed en twee poppenhoeden. Afmeting: 49 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Oosters handbeschilderd houten kastje met figuren decor. Twee deurtjes en vijf lades. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse bronzen Barok wandkandelaren. Twee en drie-arms. Afneembaar. Afmeting: 28 - 37 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 41 x 35 cm. In goede staat.
Indonesische koper gegraveerde lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 50er jaren houten bloempot met kopergeslagen tussenstukken. Afmeting: H 45 x Ø 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne vaas met draken en olifantenkoppen. Klein deukje. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale 19e schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...
Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Drie antieke glazen lampenkappen. Circa 1915- 1920. Twee maal opaline glazen kap + één maal geslepen kristalglas. Afmeting: Ø 14 - Ø 25 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Lot oud tin + plated bestek. 20e Eeuw. Onder andere: Tabelt, koffiekan, theekan, melk/suiker set. Divers. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.
Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Oude kerkelijke kazuifel. 20e Eeuw. Afmeting: 132 x 63 cm. In goede staat.
10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
Twee gesigneerde miniatuur schilderijen. Een Maria Isabella van Rutland. Twee onbekend deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.
Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat
Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Neo Gotische messing kaarskandelaren. Eén randversiering afgebroken. Afmeting: 47 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing vijf-lichts kaarskandelaar met kariatiden, klauwpoten en geeboniseerd hout. Circa 1880. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse graanmaatbekers. Tin met eik merk. 0,5 Liter H.v.G en 1,0 Liter J.K. Afmeting 10 - 12 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws zilver-tin servies met monogram. Afmeting: 9 -22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Grote 19e eeuwse Friese kopergeslagen mellkan met Florale/figuren/landschapdecor. Afmeting: 48 x Ø 23. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen Rococo-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde spaanhouten hoedendoos met geschilderde tekst en vrouwen portret. Lithografie. Afmeting: 17 x 48 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Oost-Duitse 60-er jaren hygrometer. VEB Feingerätenbau 9362 Drebach Erzgebirge. Compleet met sleutel. Afmeting: 18 x 35 x 17 cm. In zeer goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Vier antieke miniatuurschilderijen in Louis Seize-stijl. Bewerkte messing omlijsting. Damesportretten. Met verso monogrammen met kroon. Gesigneerd Sillas. Afmeting: H 6 x B 5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Gegraveerd D.V.4 met kroon. Damesportret met vogel en bloemen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x B 3,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse verzamelbundels Duitse Illustrierte Zeitung. Leipzig und Berlin. Circa 1890 - 1900. Mooi tijdsbeeld met vele illustraties uit die tijd. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.
Lot met plated bestek met biedermeier bewerking bestaande uit 6 tafelmessen, 5 tafelvorken, 5 tafellepels, 5 dessertlepels., een soeplepel, aardappellepel en een groentelepel. 18-28cm. In goede staat
Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.
Oude wandelstok met ingebouwde verrekijker. Bahlmann Nijmegen. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen boulloir met houten handgrepen. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei op messing sokkel + messing lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 46 - 48 cm. In goede staat.
Drie gietijzeren historisme kaarsenhouders met cherubijnkoppen. Afmeting: 23 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Spaans bronzen figuur met kaarsenhouder. Matadoor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek koperwerk. Circa 1920. Bestaande uit: Vier kopergeslagen plaquettes, snotneus en thermometer. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.
Antieke hoornen op bakelieten dekseldoos met miniatuurportret. Adelijke dame. Gesigneerd. V. Sané. Mooie kwaliteit. Afmeting: 2,5 x Ø 8,2 cm. Extra damesportret in dubbele uitschroefbare bodem! In goe...
Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.
Twee antieke messing penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin + mahonie presenteerblad. Onder andere: 19e eeuwse kraantjeskan, twee eikeltjeskannen 20e eeuw, één Chinese kan circa 1900, drie 19e eeuwse borden. Afmeting: 19 - 59 c...