Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zout + peper strooiers en kandelaren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen schotels. 18e - 19e Eeuw. Stempels. Afmeting: Ø 38 - Ø 41 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Dame met bloem, op marmeren basement. Circa 1910. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing theekan op origineel comfoor met leeuwenpootjes. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie tafellampen. Art Deco 30er - 40er Jaren. Koperen lampen voet voorzien van groene kunststof kappen. Afmeting: 55x ø38cm. In goede staat.
Kleine messing zakkroonluchter met prismen-glas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.
Koloniale met messing beslagen documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 16 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Oude accordeon. Gemerkt Accordiola. 30-er Jaren. In originele koffer. Afmeting: 44 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Tien delen tin. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kannen, dekseldoos, kandelaar, klepkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
Antieke AEG Mignion typemachine. Afmeting: 19 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Islamitische benen plaquette met afbeelding moskee + tekst. Afmeting: H 12 x B 10 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen klepkan. 18e - 19e Eeuw. Binnen in bodem applicatie roos van Tudor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.
Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke barometers. Schwarzwald + Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 47 x 58 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten lampenvoet. Houtgestoken. Circa 1920. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie ijzeren messing-kleurige vogelkooien. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp met onyx en messing. Circa 1980. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolichromeerde zeilboot-uithangbord. Reclame object. 30er Jaren stijl. Oxidatie. Afmeting: 64 x 55 cm. In redelijke staat.
Antieke gietijzeren tuintafel. Met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil-stijl. Afmeting: 69 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren tuintafel. Met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil-stijl. Afmeting: 69 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin + mahonie presenteerblad. Onder andere: 19e eeuwse kraantjeskan, twee eikeltjeskannen 20e eeuw, één Chinese kan circa 1900, drie 19e eeuwse borden. Afmeting: 19 - 59 c...
Lot tin (9x), divers. Onder andere: maten, trechter, kannen en bestek. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
30-er Jaren albast Art Deco plafondlamp. Afmeting: 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren beschilderde paashaas met stok en mand. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote cement gegoten tuinvaas met fruit en ringen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Twee grote houten staande wit gelakte kaarskandelaren in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse Biedermeier tabakspotten, onder andere iepenhout en noten. Circa 1850. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Antiek historisme messing inktstel met lakstempel. Glazen binnenhouders beschadigd. Circa 1880. Afmeting: 12 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse bronzen Barok wandkandelaren. Twee en drie-arms. Afneembaar. Afmeting: 28 - 37 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 41 x 35 cm. In goede staat.