Zware moderne mondgeblazen glazen vaas met voorwerp. Kwalvormig binnenin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote zware kristalglazen facet geslepen wijnkaraffen. Polen. 21e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse boheems kristallen glazen gekleurd, ca. 1900, Rood glas gemerkt Wilhelmshöhe Auerbach, rood glas andenken aus Warmbrunn, blauw glas andenken aus Cephty?
Een glas heeft chips aan voet. ...
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige kristallen vrijmetselaars bokaal met gegraveerde vrijmetselaars tekens. Afmeting: 15,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen Murano-stijl eend. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen tafellampen met chroom. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x Ø 33 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Gesigneerd Blommers 2004. Glasfusing. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde mondgeblazen glazen vaas met berglandschap decor. Circa 1910. Gesigneerd Jem. Chip binnenrand. Afmeting: 23 x Ø 10 cm. In goede staat.
Lalique France glazen uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas met iriserend glas. Loetz, Oostenrijk. Circa 1910. Afmeting: 19 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Duitse Jugendstil mondgeblazen witte wijnglazen met druivenranken decor. Theresienthal? Circa 1910. Afmeting: 21 x Ø 8 cm. In goede staat.