Antieke terracotta buste van J.W. Goethe. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd R. Buhne. Jongen met handen in de zak. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee bronzen kikkerfiguren met donkergroene patina. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Vrouw in danshouding. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Twee naakte krijgsgevangenen. Afmeting: 21 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Religieus Oostenrijks snijwerk figuur Mösern bij Seefeld Elbigalp. 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.