Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Wit metalen Chinese wierookbol met draken/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen cilinder vazen. Divers. Twee maal met chips. Eén maal gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 11 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen vroeg Chinees porselein. Cargo, onder andere celadon. 16e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.