Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren sieraden, voorzien van een ovale broche met agaat, 29x37mm, een ring met barnsteen, ø55 en een ovale hanger met roosbewerking en een groene steen, 19x33mm. totaal ca 22,1 gram. In g...
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een fijne dubbele band aan de bovenzijde voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct met aan weerskanten 2 singlec...
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.