Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...