Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke kristalglazen karaffen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen kraagvaas. In de kleuren oranje/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.
Arnhemse platelen Jugendstil oorvaas met floraal decor. Ontwerp Klaas Vet. Circa 1910. Haarlijn in één oor. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Bavaria porseleinen servies met Zwiebelmuster decor + Jugendstil plated sleef. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6 eetborden, 6 diepe borden, melk/suiker set, 4 schalen, theekan, sauciere, 6...
Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Japans porseleinen bolvaas met goudkleurig glazuur en kempvissen. Circa 1900. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 11 cm. In goede staat.
Balinese muntenpop. Zogenaamde huwelijkspop met koperen munten en houtgesneden hoofd. Met basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ets. Circa 1920. Plaats langs rivier. Vochtvlekken. Afmeting: H 48 x B 70 cm. In redelijke staat.
Oude vier-lichts messing tafellamp met zwart marmer en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan tafel met jalouziedeuren, intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 81 x 43 cm. In goede ongerestaureede staat.
Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee maal Chinees porselein met floraal/vogel decor. Circa 1900. Bestaande uit; vaasje op bolpootjes + pelgrimsfles. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...