Geelgouden oorhaken, 585/000, met vierkant geslepen citrienstenen, 6x6mm. lengte 19 mm. ca 1,3 gram. Nieuw
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...
Lot met zilveren sieraden met armbanden, broches dasklemmen en oorclips. ca 98 gram. In goede staat
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Collier met 3 rijen fijne bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een ovale bloedkoraal. Tevens voorzien van bijpasse...
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...
Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.