Balinese muntenpop. Zogenaamde huwelijkspop met koperen munten en houtgesneden hoofd. Met basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Kantonese Chinese dekselpot met hoogwaardigheidsbekleder/floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 32,2 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen gesneden gordelknopen met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4 - 5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gesigneerde bronzen handspiegels. Diverse landschappen decors. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.