Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 325 EUR

Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Ergebnis: 325 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese kom Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 27 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Th. de Bock, Huis in de duinen
Ergebnis: 320 EUR

Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

Zilveren nootmuskaat rasp
Ergebnis: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 300 EUR

Kapitale zilveren kandelaar, 833/000, op grote rond getorste voet met floraal decor, doorlopend in de kandelaar. Compleet met originele bobeche. Totaal ca 700 gram. ø17x27cm. MT.: P.A. van der Beek, '...

Empire theepot, zilver
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren theepot, 934/000, Empire. Schuitvormige theepot versierd met filetranden en voorzien van een houten greep en houten knop op het deksel.. 26x9x16cm. MT.: P.H. la Ruelle, Amsterdam, jl.:a:1807-...

Zilveren bonbonmand, 1828
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren bonbonmand, 934/000, achtkantig model voorzien van floraal decor met accolade vormige rand en een hengsel uit draad met bladdecor. De mand is geplaatst op een vierkante voet uit acanthusblade...

Twee stel zilveren couverts
Ergebnis: 300 EUR

Twee zilveren couverts, met vork en lepel voorzien van een enkel lof bij de steelaanzet en een Haags lof. MT.: H.Selling, Amsterdam jl.: I:1793. totaal ca 300 gram, 20 cm. Vorken iets afgesleten, verd...

Zilveren thee- en melkkan
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren thee- melkkan, 833/000, bol model fraai versiert met bloemen en cartouchen. Voorzien van een gekruld oor met opgelegd acanthusblad en geplaatst op een rond gecontourneerde voet. MT.: J. Van K...

Platina broche met diamant
Ergebnis: 300 EUR

Fraaie platina broche, 950/000, met diamant. Langwerpige bewerkte broche voorzien van 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. aan weerskanten van de broche zitten in de bewerking 5 kleine di...

Gouden rijring met diamant
Ergebnis: 300 EUR

Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...

A. Wessels, Schaapskooi
Ergebnis: 300 EUR

Albert Wessels. 1938 - 2010 Rijssen. Landschap met schaapskooi en herder bij schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

J.E. Bäumer, Boerderij in zonnig landschap
Ergebnis: 300 EUR

Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Boerderij in zonnig landschap. Jugendstil. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Bij de brug
Ergebnis: 300 EUR

Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Nr. 69/180. Titel: Bij de brug 2000. Coulissen landschap. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 66 x B 64 cm. In goede staat.

Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen
Ergebnis: 300 EUR

Duitse School. 17e Eeuw. Rivierlandschap met bergen en figuren. Bedoekt, restauraties. Behoeft tevens restauratie. Afmeting: H 60 x B 74 cm. In redelijke staat.

E. Meijer, Romantisch landschap
Ergebnis: 300 EUR

E. Meijer, 1833. Duitse School. Romantisch heuvelachtig landschap met vee en figuren. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Hendrik Schaap, Stadskanaal met figuur in boot
Ergebnis: 300 EUR

Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke platbodem, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel
Ergebnis: 300 EUR

Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.

2x Petroleum lamp
Ergebnis: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Vrijslinger met balkon, 1890
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker op bel. Circa 1890. Glas voor kaarslicht gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse klok, 1870
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok
Ergebnis: 300 EUR

Zware zeldzame antieke messing tafelklok met gegraveerde ijzeren wijzerplaat met figuren voorstelling (middeleeuws). Freres Limbourg. Tres Riches heures du Duc Berry Chantilly. Achtdaags-stil enchappe...

Franse mini comtoise
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, 1890
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antieke Mechelse vitrine kast
Ergebnis: 300 EUR

Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.

Armleunstoel (kersen)
Ergebnis: 300 EUR

Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.

Armleunstoel (kersen)
Ergebnis: 300 EUR

Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met mooi snijwerk, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 210 x 145 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kaptalel, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met bandintarsia en ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 165 x 133 x 56 cm. In zeer goede staat.

Noten vertico, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.

Koloniale documentenkist
Ergebnis: 300 EUR

Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse bronzen figuren
Ergebnis: 300 EUR

Twee antieke Franse bronzen figuren. Circa 1900. Eén maal Punition par Aug. Moreau. Eén maal Recompense par Aug. Moreau. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Dame vult waterkruik. Gesigneerd. Louis Gossin, 1846 - 1928. A la Fontaine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Franse theekan
Ergebnis: 300 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

2x Familie Rose borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Chinese borden Ø 20,6 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Ergebnis: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese soeplepel
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse melk en bloed borden Ø 21 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinese rolvazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen rolvazen met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

2x Chinese cups
Ergebnis: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot
Ergebnis: 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Antieke wandblaker
Ergebnis: 300 EUR

Antieke bronzen wandblaker met daarin verwerkt een Chinees porseleinen schotel met kippen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 x 13 cm. In goede staat.

3x Chinees Yixing keramiek
Ergebnis: 300 EUR

Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Antiek Japans benen figuur
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Japans benen figuur met bodemmerk. 19e Eeuw. Stukje van voet mist. Afmeting: H 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Thaise boeddha
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Armband met 3 rijen zoetwaterparels
Ergebnis: 290 EUR

Armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 9 mm, bevestigd aan een grote geelgouden sluiting met granaat, 585/000. 19,5 cm. In goede staat

Facet geslepen spiegel, H 140 x B 76 cm.
Ergebnis: 285 EUR

Grote vergulde houtgestoken spiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 140 x B 76 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel, Robbe & Berking
Ergebnis: 275 EUR

Handgemaakt zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan, suikerpot en een blaadje. Rond model melkkan en suikerpot voorzien van een deksel met houten knop geplaatst op een ovaal dienblaadje. Allen voo...

Fedde de Jong, Abstracte compositie
Ergebnis: 275 EUR

Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Ergebnis: 275 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Kleine geldkist
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.

4x Ivoren figuren
Ergebnis: 275 EUR

Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Weense regulateur, 1880
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Weense notenhouten regulateur met messing beslag. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Antieke Franse Tournant nachtklok, 1880
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Oude Duitse zaagklok
Ergebnis: 275 EUR

Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

3 Delig Frans pendule stel
Ergebnis: 275 EUR

Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.

Eiken 4-laden commode
Ergebnis: 275 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 290 x 365 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Zeer groot zijden Perzisch kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/zwart/creme. Afmeting: 290 x 365 cm. In goede staat.

Oud Perzisch Bidjar kleed, 160 x 119 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Oud Iranees fijngeknoopt Perzisch Bidjar kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 160 x 119 cm. Goede kwaliteit.

Perzisch tapijt, 207 x 169 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 26.500,=. Afmeting: 207 x 169 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Ergebnis: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Delftse schotel Ø 45 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 45 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.
Ergebnis: 275 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met putti/ranken decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Kang Xi borden
Ergebnis: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...

18e Eeuwse Familie Rose terrine
Ergebnis: 275 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal decor. Haarlijn deksel + minimale chip. Afmeting: H 13 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen vleesschotel met Queng Lung landschap decor. Afmeting: 36,5 x 30,5 cm. In goede staat.

3-Delige Chinese miniset
Ergebnis: 275 EUR

Chinese, drie-delige hardhouten miniset met karaktertekens. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.

Grote Chinese tegel
Ergebnis: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.

Keith Haring, Muis met bril
Ergebnis: 270 EUR

Keith Haring '86. Uitgave Andy Mouse 1986. Mogelijke latere nadruk. Muis met bril. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Gouden collier
Ergebnis: 260 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier uit een allegro-schakel versierd met 12 ovale gouden bollen met ribbewerking. Het collier is voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 11,5 gram. Enkele bollen wat uit m...

Zilveren strooier
Ergebnis: 250 EUR

Fraaie zilveren strooibus, 925/000, achtkantig model met een fraai gezaagde strooidop bekroond met een knop voorzien van ribbewerking. MT.: vermoedelijk Mappin & Webb, Birmingham. ca 1910. 7x7x18cm. c...

Zilveren kardinaals kruis
Ergebnis: 250 EUR

Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...

Zilveren servies
Ergebnis: 250 EUR

Lot met en zilveren koffiekan, 830/000, gemerkt: Thune, 15 cm, twee likeurglaasjes, 800/000, Wilkens & Danger, 43mm, en een rond gecontourneerd presenteerblaadje, 830/000. ø 23cm. Totaal ca 656 gram. ...

Zilveren schaal
Ergebnis: 250 EUR

Zilveren schaal, 800/000, openwerkt ovaal model versierd met floraal decor met hartvormige cartouches voorzien van putti. 40x27x6cm. ca 470 gram. In goede staat

Zilveren eierdopset
Ergebnis: 250 EUR

Bijzonder zilveren eierdopset, 925/000, met een ovaal presenteerblaadje met greep en versierd met floraal decor. Voorzien van 4 eierdopjes met een rand voorzien van voluten en 4 lepeltjes. MT.: A.H.Th...

Lot antieke bestek, 18e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Lot antiek bestek, 18e eeuw, met 6 tafellepels, Amsterdam jl.: I/K 1793/1794, vermoedelijk Huibert Alkers voorzien van een gegraveerd teken aan de achterzijde en 3 dessertvorken en een -lepel, Utrech...

Gouden hanger met saffier en diamant
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Grote rozethanger met een clipsluiting, voorzien van een ovale witgouden hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 9x7mm, en ...

Gouden zakhorloge
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden Zwitsers zakhorloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat voorzien van cijfers en zwart geïoniseerde wijzers. De achterzijde van het horloge is voorzien van een guilloche bewerking. Met me...

Joop Kroppf, Hollands havengezicht
Ergebnis: 250 EUR

Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

James Hardy, Wild tafereel
Ergebnis: 250 EUR

James Hardy. 1832 - 1889. Engelse School. Wild tafereel, twee fazanten. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Hollandse bloembolvelden
Ergebnis: 250 EUR

J. Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollandse bloembolvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Hollands duingezicht
Ergebnis: 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands duingezicht met panorama bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands havengezicht
Ergebnis: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 130 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld
Ergebnis: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Bloembollenveld met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer
Ergebnis: 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met plaggenhut en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.