Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een dubbele rijring met 2 banden bezet met vierkant geslepen smaragden, totaal ca 1,05 ct gezet in vierpootchatonnen met daartussen 32 zeer kleine dia...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren couverts, met vork en lepel voorzien van een enkel lof bij de steelaanzet en een Haags lof. MT.: H.Selling, Amsterdam jl.: I:1793. totaal ca 300 gram, 20 cm. Vorken iets afgesleten, verd...
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met amethist. Figaro-collier met daaraan een ovale hanger bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 17,5x13mm. lengte collier 45 cm, grootte hanger 30x15mm, in...
Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Rado horloge, Conway 10, Quarts, goldplated met leren band. Vierkant gecontourneerde grove kast voorzien van ene rond uurwerk met een gele wijzerplaat en dag/datum aanduiding. Grootte kast 36x40mm. Vo...
Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
Drie geelgouden streeksieraden, 585/000, een hanger met S-vormig applique, een ovale broche met een bloemenmand en cantille en een peervomrige hanger met enkele knopjes en filigrain, het hangeroog is ...
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Bijbel met zilveren sloten, 833/000, heiluge euangelium, naar beschrijving van Mattheüs, met zwarte leren kaft voorzien van 2 zilveren sloten versierd met parelrand, filigrain en knoppen. MT.: P.A.Bar...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Slangencollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger bezet met zirconia's in diverse vormen. Grootte 19,5x32mm. lente 40 cm. Totaal ca...
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Losse peervormige gefacetteerde opaal met fraai vuur en een donker stuk langs de rand. 12x7,2mm.
Groot lot Oosterse sieraden met kettingen, armbanden, hangers en doosjes. Met o.a. turkoois koraal en agaat.
Kleine zilveren soezenmand, 835/000, rond gecontourneerde gezaagde mand met rasterdecor en parelrand. Geplaatst op een ronde voet met filetbewerking en voorzien van grepen met krul en floraal decor. M...
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden broche, 585/000, met amethist, parel en diamant. Ovaal gekrulde broche met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 21x18mm, en een grillig gevormde parel in een gladomzetting 15x11...
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel, 925/000, Z1, met steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie CK. MT.: R.Gerrant, Amsterdam, jl.: A: 1785. 21 cm, ca 63 gram. Oneffenheid ...
Groot lot met 19 zilveren ringen, 925/000, diverse modellen vriendschapsringen in verschillende breedtes en enkele voorzien van zirconia's. 3 Ringen zijn voorzien van een gravure. totaal ca 83,9 gram....
Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...
Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 8000/000, manliënkolder tasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Lot zilver met 6 theelepels, 830/000, en een couvert met vork en lepel, 835/000. Theelepels met een deels vierkante steel met graveerwerk en een vork en lepel met een bewerkte steel met cartouche, aan...
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Twee antieke zilveren lepels, met stelen voorzien van Haags Lof. 1 lepel voorzien van inscriptie: M. MT.: J. Woortman Amsterdam, jl.: H/Y: 1792/1807. 21 cm. Totaal ca 108 gram. Een lepel voorzien van ...
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
Antiek Duits eikenhouten Louis Philippe buffet met opstand. Circa 1870. Afmeting: 193 x 140 x 68 cm. In zeer goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, met een suikerpot met floraal decor en cartouche met monogram, een melkkan, 925/000, met voluten krullen en cartouche, een lekbakje met parelrand en een lepel Totaal ca 318 gram. In...
Antieke Franse notenhouten uittrekbare Henri Deux eettafel. Circa 1880. Afmeting: 71 x 113 x 129 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...
Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig model met cannelures op ronde voet. MT.: F.B.Rogers Silver Co. Deukje in één van de voetjes. ø5x13cm. totaal ca 110 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Zeer groot zijden Perzisch kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/zwart/creme. Afmeting: 290 x 365 cm. In goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Oude Perzische loper. Aardetinten met zwart/blauw/oker/creme en bruin. Afmeting: 284 x 119 cm. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.