18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine met berglandschap/haven decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal- en gouddecor. 1 Schotel met haarlijn en 1 kopje met haarlijn, in redelijk tot goede staat, ca. 5-12cm.
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.
Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat
Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...
Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...
Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met drie zetkasten bezet met een rond gefacetteerde amethist, ø 9mm, een rechthoekige amethist, 12x15mm en een grote ovaal gefacetteerde amet...
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat
Zilveren lepel, 833/000, met een puntbak en een puntsteel met lof. MT.: J.J. van Nieuwcasteel, Utrecht, jl.: V: 1835. 22 cm, ca 62 gram. In goede staat
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gezaagde gecontourneerde beugel met floraal decor bevestigd aan een rokhaak gezaagd model met bloemen. MT.: tas: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. MT.: rokh...
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.