Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Ergebnis: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

3 Zilveren roomlepels
Startpreis 120 EUR

Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...

Zilveren schaal
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...

Dubbelloops pistool
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met hoornen kolf, knikbare loop en restchroom. Afmeting: L 22 cm. In redelijke staat.

Duitse? legerkleding WO II
Ergebnis: 75 EUR

Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.

Zilveren danser
Startpreis 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Engelse staande klok
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Zilveren nootmuskaat rasp
Ergebnis: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

3 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 90 EUR

Drie zilveren miniaturen, een rechthoekig pillendoosje met fruitdecoratie en een scharnierend deksel, 28x26mm. een waterput met emmer, 925/000, 4,5x3,5x7cm, en een schildersladder met verfemmer en een...

Zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 400 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met krullen, floraal decor en kronen, geplaatst op een ovale voet met pareldecor en 2 grepen met putti. Voorzien van gravure langs de rand: To mr & mrs F.W.Sa...

Grote zilveren miniatuur, koets
Ergebnis: 200 EUR

Grote zilveren miniatuur, 835/000, grote koninklijke koets met een span met 4 paarden, 1 ruiter op het paard en een figuur op de bok. 19x5x6cm. ca 203 gram. MT.: J.Weeda, Haarlem, (firma Argentor) jl....

3 Zilveren miniaturen
Startpreis 80 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een hoefsmid, 5x3x3,5cm, twee smedende figuren met aambeeld, 6,5x2x3,5cm en een miniatuur met een dame en heer op een bankje. 3,5x5x3cm. MT.: o.a. Lesen...

J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Startpreis 160 EUR

J.C. v.d. Heijden. 1911 - 1992. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Ergebnis: 60 EUR

Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kristal met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1850
Ergebnis: 200 EUR

Antieke mahoniehouten vier-laden Biedermeier commode met origineel koperen beslag. Circa 1850. Afmeting: 92 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Flowers
Startpreis 110 EUR

Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

Overijsselse brandewijnkom, 1783
Startpreis 560 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met stippendecor en cartouches geplaatst op een ovale voet. En voorzien van grepen met bloemen en druivenranken. MT.: Vermoedelijk H.J.Schuurman, Zwolle, jl.: ...

Zilveren eierdopset
Ergebnis: 250 EUR

Bijzonder zilveren eierdopset, 925/000, met een ovaal presenteerblaadje met greep en versierd met floraal decor. Voorzien van 4 eierdopjes met een rand voorzien van voluten en 4 lepeltjes. MT.: A.H.Th...