Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren kaarthouder
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat

P. Cox, Hollands duinlandschap
Ergebnis: 70 EUR

Peter Cox. 1912 - 1965. Hollands duinengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

4-Lichts kaarskandelaar
Ergebnis: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

HALA Zeist bureaulamp
Ergebnis: 70 EUR

70er-Jaren Hala Zeist bureaulamp. Zwart metaal met chroom. In hoogte verstelbaar. Maximaal H 43 cm. In goede staat.

2x Romeinse zuilen + obelisk
Ergebnis: 70 EUR

Drie benen belijmde voorwerpen. Eén maal obelisk, twee maal kaarskandelaren. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Antieke theeketel op comfoor, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Antieke vernikkelde theeketel op comfoor. Circa 1920. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

4x Tinnen kannen
Ergebnis: 70 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Antiek messing inktstel, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Zwaar antiek messing inktstel op mahoniehouten basement. Circa 1920. Afmeting: 20 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Ergebnis: 70 EUR

Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 103 x 145 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Oud Perzisch kleed. Hamadan. Floraal. In de kleuren; oranje/blauw/zwart/oker. Afmeting: 103 x 145 cm. In goede staat.

Lot tegels (ca 40 st.)
Ergebnis: 70 EUR

Circa 40 stuks diverse antieke wandtegels, circa 1920. Plus diverse extra. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Ergebnis: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

3x Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

2 Zilveren pepermuntdoosjes
Ergebnis: 70 EUR

Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, één doosje voorzien van een getrembleerde bewerking met schild, Schoonhoven jl:Z: 1859, diverse deuken, en een doosje voorzien van een gegraveerde bewerking me...

Zilveren mergboor, 1884
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren mergboor, 833/000, glad model. MT.: J.v.Vliet, Schoonhoven. ca 38 gram. 21,5cm. in goede staat

Karaf met zilverwerk
Ergebnis: 70 EUR

Kristallen karaf met bolle buik en zilveren rand, 833/000, met gegraveerde bewerkingen met o.a. meandermotief. ø14x24cm. In goede staat

Gouden ring met rode steen
Ergebnis: 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met synthetisch robijn. Ring met een ovale kop met een geschulpte rand met getorste bewerking en een ovaal gefacetteerde robijn. breedte ring 18 mm. ø 58 ca 4,2 gram. In goed...

Armband en collier met barnsteen
Ergebnis: 70 EUR

Double armband en collier van barnsteen. Een verlopend collier van barnstenenkralen, 6-16mm, en een armband met ronde zetkasten met barnsteen, ø 12 mm. 19cm en 65 cm. In goede staat

Feike C. Nossen, Hollands landschap
Ergebnis: 70 EUR

Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. de Zwart, Veemarkt in dorp
Ergebnis: 70 EUR

Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

Antieke messing hanglamp, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.

Amsterdamse School-stijl tafellamp
Ergebnis: 70 EUR

Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Amsterdamse tafelklok, 1910
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Amsterdamse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Porseleinen Schwarzwald klokje
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuws porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 19 x 13 x 12 cm. In goede staat.