Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit; Eén maal floraal/vissen decor + bodemmerk. En één maal figuren in tuin/vlinder decor. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Lot Aziatica. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: cloisonne, lakwerk, houten figuren, brons, porselein, natuursteen, blik, et cetera. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese voorwerpen. Bestaande uit; Yixing theepot met jade. Jade amulet, rat. En een jade vaasje met tekens. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinese ivoren miniatuur paarden. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen bij benen. Afmeting: Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met wit glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/eenden/kostbaarheden decor. Queng Lung. Minimale chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming vaas met vier oren en floraal decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee maal met vlinder/floraal decor, goed. Twee maal divers, goed. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin's. 1x klein, goed. 1x groter, vingers beschadigd. Afmeting: H 9 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Grote Japanse octagonale porseleinen schaal met Familie Rose Geisha decor. Bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
Antiek 26-delig Japans porseleinen ontbijtservies met landschap decor. Circa 1900. Mogelijk haarlijnen of enkele chips. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart/bruin verlopen glazuur, binnenin met ranken decor. Sung-stijl. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte koppen met floraal/insecten decor. Afmeting: 4 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Twee Japanse/Chinees porseleinen koppen met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 8,4 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Acht diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Haarscheuren en/of chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijke staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...
Drie Chinese bronzen figuren. Hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met dansende geisha's in tuin decor. Lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse bronzen figuren. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinese borden met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Eén bord haarlijnen. Eén bord goed. Afmeting: Ø 15,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bij één kop en schotel chips. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen vroeg Chinees porselein. Cargo, onder andere celadon. 16e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon bordjes met floraal decor. Afmeting: 13 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees benen gesneden hoogwaardigheidsbekleder met bodemmerk + signatuur op rug. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans benen figuur met bodemmerk. 19e Eeuw. Stukje van voet mist. Afmeting: H 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Bijzondere haarpin, Laos, piramide vormig uit witmetaal versierd met knoppen en bewerking. Voorzien van dop welke door middel van een ketting verbonden is aan de houder. 22 cm. In goede staat
Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuur Boeddha, antieke bronzen boeddha, 28x39mm. ca 28 gram. In goede staat
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.
Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel, blauw glazuur en rondom figuren decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Beschadigd. Afmeting: 11 - 16 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen jardiniere met lichtgroen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 24,5 x 16 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met floraal decor. Deksels mogelijk niet origineel. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén chip. Afmeting: H 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en craquele glazuur. Op hout gestoken console. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Japans porseleinen bolvaas met goudkleurig glazuur en kempvissen. Circa 1900. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie Chinese Yixing theepotten. Eén maal groot met bodemmerk, deksel schade + tuit gerestaureerd. Eén maal gelobt, met bodemmerk. Eén maal klein, met bodemmerk, chip deksel. Afmeting: 6 - 22 cm. In re...
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Chinees porselein, divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: kommen, kopjes, vaas. Twee delen goed, vier delen haarlijn of chip. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Lowestoft ? porseleinen diepe schotel met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Prachtige Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/landschap/figuren decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: H 38 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Mooie grote Chinees porseleinen celadon vaas met draken/Foo-honden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Beschadigingen/haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom kraanvogel in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.