Grote vuurvergulde bronzen Empire portaalklok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1840. Zonder slinger. Klokkast behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke neo-gothische portre montre in kathedraalvorm. Compositie metaal. Met Engelse snek zakhorloge. Functie niet getest. Afmeting: circa 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee klokken. Eén maal brons, circa 1890. Achtdaags- stil uurwerk, geen slinger. En eenmaal hout met brons, tweede helft 20e eeuw, mechanisch uurwerk, glaasje kapot. Afmeting: 14 - 39 cm. In redelijk/...
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok en barometer met snijwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...
19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok. Circa 1890. 1 Million, Nr. 138872. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule Jugendstil. Circa 1900. Vrouw en kind op scheepsboeg. Compositie metaal met onyx. Middelste bloem op basement beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten regulateur. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart marmeren pendule met paard en menner. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 77 x 57 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.