Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.
Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1820. Restauratie. Afmeting: H 62 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke messing tafellamp met beschilderde glazen kap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met tinnen voet en glazen schaal. Circa 1910. Reparaties aan tin. Lichte beschadiging aan tin. Glazen schaal heel. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle dekselkist met koper/parelmoer inleg + schildpad. Craquelé. Lichte beschadigingen. Afmeting: 6 x 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
Groot smeedijzeren hek met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.
Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen inktstel. Inktpot in strohut en in biervat. Afmeting: 18 x 24 x 11cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Zes delen antiek Chinees tin. Onder andere; kandelaren, schenkkannen, olieflacon. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.