Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; Klepkan, pullen, dozen et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek? tin. Divers. Onder andere: kannen, pullen, kruiken et cetera. Afmeting: 11 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen et cetera. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen, kraantjeskan et cetera. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkannen. Eén maal monogram + wapen. Eén maal monogram + 1793. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Duits drie-delig Jugendstil Kaiserzinn melk en suikerset. Circa 1910. Ontwerp Hugo Leven en Herman Fauser. Afmeting: 12 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Drie grote antieke tinnen borden. Met stempels + datering 1852 en 1756. Afmeting: Ø 33 - Ø 39 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen met messing en Renaissance-decors. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met narcissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafel petroleumlamp met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande lamp met kristalglazen lampenkap. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
60er-Jaren grijsmetalen bureaulamp. Ontwerp Louis Kalff. Afmeting: H 37 x Ø 33 cm. In goede staat.
70er-Jaren Hala Zeist bureaulamp. Zwart metaal met chroom. In hoogte verstelbaar. Maximaal H 43 cm. In goede staat.
Rijk bewerkte Korinthische zuil met figuren en capitel. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 78 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek terracotta. Zuid Amerikaanse/Chinese bodemvondsten. Bestaande uit: Terracotta hoofd, China? En een terracotta beeld. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...
Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke houten kaartspeldoos met koperen beslag en vakverdeling, met daarin benen fiches. Circa 1920. Afmeting: 6 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Zeven Duitse eerste-dag-envelop jaaralbums met inhoud. Betreft de jaren: 1986, 1982, 1981, 1984, 1983, 1987, 1985. Afmeting: 30 x 6 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Lutherse bijbel. Deutsch. 17e Eeuw. Lüneburg 1665/54. Door Johan Heinrich Sternen Gebrüdern. Originele band. Afmeting: 11 x 21 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse been gesneden miniatuur (jacht) inrichting. Diverse meubels. Deels uitneembaar. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse handgeschreven oorkondes met lakzegels. Gesigneerd, Lord John Campbell, Schotland. Circa 1800. Afmeting: H 21 x B 24 cm.
Grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance vijzel met stamper. Afmeting: 21 x 25 cm. In goede staat.
6x Postzegelverzameling. Albums met inhoud + eerste dag enveloppen. Onder andere; Nederland, Israël, Air Mail enveloppen gestempeld en Nederlands postfris. 1977 - 1988. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.
2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.