Twee grote glazen Val Saint Lambert lampenvoeten. Transparant roze + transparant groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke glazen Jugendstil houder, handbeschilderd, met vergulde messing armaturen. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 21 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen modern glaswerk. Gesigneerd. Bestaande uit: Grote oranje-gele schaal, Leerdam, Holub 2005. Een Rostik Patku glazen schaal. En een onduidelijk gesigneerde glazen vaas. Afmeting: 24 - Ø 35 cm...
Twee kunstglazen kakatoes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse glazen druivenspoeler met jachtscene. Mooie kwaliteit. Afmeting: 11,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 31 cm. In goede staat.
Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen fruitschaal in Murano Mille Fiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen uil in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Modern abstract glazen kunst object. Glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Chip bij sokkel. Afmeting: 27 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen sculptuur met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 24 x 11 cm. In goede staat.