Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Frans buffet, 1880
Ergebnis: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met halve zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 107 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Ergebnis: 45 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 64 x B 54 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kaptalel, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met bandintarsia en ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 165 x 133 x 56 cm. In zeer goede staat.

6x 50er Jaren stoelen
Startpreis 200 EUR

Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.

Eiken serveertafel
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten Jugendstil serveertafel met etage. Circa 1910. Afmeting: 77 x 42 x 67 cm. In goede staat.

Bidstoel, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten bidstoel met drie volle zuilen. Afmeting: 75 x 50 x 47 cm. In goede staat.

Armleunstoel met rode velours
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Wandtafel (zwart)
Ergebnis: 50 EUR

Zwart gelakte wandconsole tafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 32 x 60 cm. In goede staat.

Opklapbaar dienblad
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniehouten klaptafel met dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 66 x 47 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Ergebnis: 80 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 76 x 39 x 62 cm. In goede staat.

Piedestal
Ergebnis: 110 EUR

Mahoniehouten piedestal. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Franse/Bretonse buffetkast, 1870
Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.

Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startpreis 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse toilettafel, 1870
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten toilettafel. Circa 1870. Sporen van oud wormbeval. Afmeting: 150 x 100 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kist
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten gestoken kist met ijzeren banden en sledepoten. Annotatie 1796. Afmeting: 66 x 120 x 70 cm. In goede staat.

2x Oude eiken meubelen
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude van eikenhout gemaakte meubelen naar oud voorbeeld. Deels antiek hout. Kist + één deurs kastje. Afmeting: 51 x 66 x 40 cm. / 86 x 45 x 64 cm. In goede staat.

Engelse Windsor stoel
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 115 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pianokruk
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.

5x Antieke eetkamerstoelen, 1920
Startpreis 200 EUR

Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.

6x Windsor-stijl stoelen
Ergebnis: 200 EUR

Zes Engelse iepenhouten Windsor-stijl stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 39 x 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Antiek eiken 1-deurs kastje, 1900
Startpreis 180 EUR

Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.

Armleunstoel
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.

Beschilderde grenen kist, 1854
Startpreis 100 EUR

Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.