Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize commode met bandintarsia. Circa 1780. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 110 x 62 cm. In redelijke staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 105 x 73 x 93 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Twee Engelse meubels. 1x Bobbing hoekstoel, 1x Bobbing plantentafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 - 92 cm. In goede staat.
Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
Bronskleurige facet geslepen spiegel met ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 110 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.
Houten spiegel. Zwart/goud. Met facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten schildersezel. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Oosters teakhouten gestoken altaarkastje met lade en restvergulding. Afmeting: 26 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke vitrinekastjes. Eén maal noten hangvitrine, circa 1920. En een grenen display vitrine + sieraden, circa 1900. Afmeting: 69 x 60 x 17 cm. / 17 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder spiegel met rozen decor. Circa 1880. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.
Houten piedestal met messing en velours. Circa 1900. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten, deels massief. Circa 1900. Floraal snijwerk in de panelen. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Philippe buffet met opstand. Circa 1870. Afmeting: 193 x 140 x 68 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.