Villeroy & Boch theeservies. Decor Acapulco. Bestaande uit: Theepot (handvat gelijmd), zes kop + schotels, zes onbijtborden, suiker/melk set met tableau. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 ...
Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...
Vier antieke Hollandse tegeltableau's. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Twee maal 6-pas met mangaan en vee decor, goed. Eén maal 6-pas met bloemvaas decor. En één maal 12-pas met Empire decor, één tege...
Twee antieke polychrome fayence koeien. 19e Eeuw. Eén maal oud Delft, circa 1880. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Vijf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. Bestaande uit: 1979: Alpenland/Steinbock. 1981: Im land der Walder. 1982: Kustenland. 1983: Marschland. 1984: Fischerdorf. Afmeting: ca. 8 cm. In goede s...
Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.
Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...
Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Engelse Wedgwood Etruria porseleinen tafellamp met floraal decor. Creme-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 35 cm. In goede staat.
Makkumer porseleinen polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Zeeslag bij Duins 1639. Drie tegels gescheurd. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.
Groot lot Makkumer polychrome aardewerk. Onder andere; dekselvazen, schalen, dekseldozen et cetera. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
19x Diverse oude/antieke Jugendstil tegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein met floraal/vogel decor. Circa 1900. Bestaande uit; vaasje op bolpootjes + pelgrimsfles. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.