28x Diverse oude Engelse porseleinen kop en schotels. Onder andere; Royal Albert et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Delfts fayence mosselbord met annotatie 1865. Mangaan decor, meisje aan touwtje springen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica schaal met vergulding en papegaaien. Polychrome. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 x 41 x 17 cm. In redelijke staat.
Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.