Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.