Willem Witjens. 1884 - 1962. Boerderij te Delden. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
Israël Cohen. Hengelose schilder. Stadsgezicht Hengelo. Enschedese straat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Twee meisjes aan het vissen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Brug met schepen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Hidde Bouman, Almelo. Kleurrijk geabstraheerd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jern. de Bruyne. Circa 1900. Naakte vrouw met zwaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1965. Hollands duinengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.
Grote antieke ets. Circa 1920. Plaats langs rivier. Vochtvlekken. Afmeting: H 48 x B 70 cm. In redelijke staat.
J.J. de Smit. Circa 1920. Heidegezicht met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Drie werken van P.A. Nijgh (Enschede). 1876 - 1959. Aquarel, ets en olieverf. Landschappen. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
C.H. Beltman. 1930. Hollands heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Edith Pijpers. 1886 - 1963. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Eduard Ferdinand van der Burgh. 1929 - 1970. Fruitstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Juliantho. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische markt met figuren bij vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
H. Poeder. 2005. Bonte vliegenvanger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, en 1936. Duitse School. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.