Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
2x J.H. Kaemmerer. Pendant. 1894 - 1970. Boeren taferelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 12 cm. In goede staat.
Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...
Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
L.J. Tortwijk of Fortwijk. 20e Eeuw. Scheveningse vissersschepen op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1949. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met rozen, tin en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 60 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Dame in stoel. Degas stijl. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Alexander Boom. 1862 - 1943. Markt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
J.M. Piket. 20e Eeuw. Meisjes portret. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Eenden bij burcht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse landkaarten. Papier op linnen. Divers. Bestaande uit: Europa, Afrika, Azië, Amerika. Door M. de Humboldt A.R. Fremin, Paris. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Warja Sindu. Indonesische School. UBUD. Indonesisch landschap met figuren in rijstvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan J.E.J. Massé. 1856 - 1950. Landschap met stenderkasten, boerin en vee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Boeren interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H.J. Bürgers. 1834 - 1899. 19e Eeuw. Duitse School. Wandelaar bij informatiebord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Atelier Willem Maris. 1844 - 1910. Brandstempel verso. Landschap studie. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 28 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Twee werken van John van der Heuvel, 1982. 1961 - 2001. Brabants magisch realisme. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
H. Frijs, 1925. Spelend meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Charles Swijncop. 1895 - 1970. Jongen met appel, Paolo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 39 cm. In goede staat.
Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
J.F. Hoppenbrouwers. 1819 -1866. Riviergezicht met knotwilgen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.
P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Walasse Ting, 1985. 1929 - 2010. Halfnaakte dame met kousen. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Lithografie, nr. 30/199. Naakte dame met telefoon. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
J. Hubert, 1901. Belgische School. Stilleven met spelende kittens. Pastel op papier. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.
Johan Hendriks Delzenne. 1882 - 1937. Circa 1900. Dorpsgezicht Rhenen. Aquarel op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Charles Raymond Chabrillac. Titel: Candide. Figuren bij zwangere vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 12 cm. In goede staat.
A. Marinus. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Juliën. 21e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lithografie in Rococo lijst. Figuren in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 67 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
Twee maal monogram O.L. 1916. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Wim Meijer. 1980. Kermis met figuren in Apeldoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...
Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
P.A. Jongsma. Circa 1930. Handwerkende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Boerin bij het schapen voederen. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 36 cm. In goede staat.
Schutz. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boeren jongen met stok. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...
Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...
Manuel. Pseudoniem Aarnout van Gilst. 1898 - 1982. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan van Rhijnen. Plasgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
C. van Perle. 20e Eeuw. Landschap met knotwilgen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Stal met twee paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
E. Meijer, 1833. Duitse School. Romantisch heuvelachtig landschap met vee en figuren. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eenden familie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.