Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

H.J. Bellaard, Polderlandschap
Ergebnis: 150 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer
Ergebnis: 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met plaggenhut en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld
Ergebnis: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Bloembollenveld met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

A. Bauer, Vissersboot aan strand
Ergebnis: 150 EUR

A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Hollandse platbodems op zee
Ergebnis: 90 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, porselein, glas.
Ergebnis: 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit, porselein, glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands havengezicht
Ergebnis: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 130 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg
Ergebnis: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. P. Egmund? Mogelijk Piet Egmond. Circa 1900. Platbodems Spakenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

P. A. Schipperus, Landschap met landweg, ossengespan en figuren
Ergebnis: 600 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Otto Kirchner, Wijnkelder met monniken bij kaarslicht
Ergebnis: 400 EUR

Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met windmolen
Ergebnis: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met windmolen, waterpartij, wandelaar en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

F.H. Sypkens Fecit, Heuvelachtig landschap
Ergebnis: 110 EUR

F.H. Sypkens Fecit. 19e Eeuw. Heuvelachtig landschap met vee en herders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

Jo Weijers, Stilleven met bloempot en Chinese schotel
Ergebnis: 80 EUR

Jo Weijers. 1900 - 1992. Stilleven met bloempot en Chinese schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 40 cm. In goede staat.

Ton Karssen, Figuren op de boulevard
Ergebnis: 560 EUR

Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Zomer 1999
Ergebnis: 400 EUR

Ton Schulten, Nr. 21/180. 1938, Ootmarsum. Titel: Zomer 1999. Twents coulissen landschap. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 84 x B 102 cm. In goede staat.

Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen
Ergebnis: 170 EUR

Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.

Evert Moll, Hollands havengezicht
Ergebnis: 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Koeien
Ergebnis: 450 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Schapen
Ergebnis: 400 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Hollands duingezicht
Ergebnis: 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands duingezicht met panorama bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Hollandse bloembolvelden
Ergebnis: 250 EUR

J. Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollandse bloembolvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.

James Hardy, Wild tafereel
Ergebnis: 250 EUR

James Hardy. 1832 - 1889. Engelse School. Wild tafereel, twee fazanten. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.

Joop Kroppf, Hollands havengezicht
Ergebnis: 250 EUR

Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Riviergezicht met stad (Rhenen)
Ergebnis: 1.200 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met stad (Rhenen?). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P.A. Bouter, Vee bij drenkplaats
Ergebnis: 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Ergebnis: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond
Ergebnis: 400 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J.J. de Smit, Heidegezicht met herder
Ergebnis: 60 EUR

J.J. de Smit. Circa 1920. Heidegezicht met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Rik Wouters, Liggend vrouwelijk naakt
Ergebnis: 1.800 EUR

Rik Wouters. 1882 - 1916. Belgische School. Liggend vrouwelijk naakt. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser
Ergebnis: 500 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

B. Brouwer, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 800 EUR

Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.

3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startpreis 50 EUR

Drie aquarellen van Cornelis Johanus v.d. Vosse. 1922 - . 50er Jaren. Hollandse School. 1x Landschap + 2x Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Startpreis 80 EUR

Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startpreis 60 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

4x Twentse werken, Divers
Startpreis 100 EUR

Vier Twentse werken. (1) Wapen van familie van Heeckeren Twickel, aquarel. (2) Trouw oorkonde 1924, Blijdenstein en Scholten Enschede, calligrafie. (3) Aquarel, floraal met spreuk, circa 1906, monogra...

Hoshyar Rasheed, Het rode liedje
Ergebnis: 100 EUR

Hoshyar Rasheed (Irak). 2001. Titel: Het rode liedje. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Ergebnis: 40 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startpreis 1.250 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

Lot etsen (6x),
Startpreis 40 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startpreis 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startpreis 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Startpreis 300 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
Ergebnis: 500 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan
Ergebnis: 80 EUR

Jern. de Bruyne. Circa 1900. Naakte vrouw met zwaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startpreis 350 EUR

Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

H. Bogman, Vrouwen op plein
Startpreis 275 EUR

Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij
Startpreis 50 EUR

Verso G. Verschoor. 't Harde. Landschap met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.