18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvazen met zotjes/tekst decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Zeven diverse Chinese schotels. 18e eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.