Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.