Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
17e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.