19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Perzisch fijngeknoopt zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 180 x 126 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...
Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kopjes met draken/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Gesigneerde houtsnede? China/Japan. Landschap met bloesems. Houtsnede op papier. Afmeting: H 49 x B 15 cm. In goede staat.
Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met peterselie decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie schotels haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor en goudrand. Eén dekselvaas hals gelijmd. Afmeting: H 19 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...
Prachtige geelgouden strikbroche, 585/000, met zilver en diamanten. Broche voorzien van een geelgouden strik met 2 diamanten met oud slijpsel, en daaronder een rozethanger bezet met 8 diamanten met ee...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat
Geelgouden bandring, 585/000, met granaat. Ring met een grote gefacetteerde granaat met aan weerskanten 2 kleine gefacetteerde granaatjes, versierd met kleine bolletjes elementen. Breedte ring 10,5 mm...
Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat
Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.
Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.
Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.
Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten Louis Philippe stoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 110 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Louis Seize-stijl. Met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten getorste piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Mir Sarouk kleed met in het midden een groot blauw vlak met een medaillon. Geheel met diverse omrandingen. Afmeting: 230 x 327 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden en gepolychromeerde boeddhistische figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen schaal met paradijsvogel/floraal decor. Zwart/grijs glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Simon v.d. Schans. 1813 - 1882. Hollandse School. Fries schaatsend paar. Olieverf op paneel. Krimpnaad. Afmeting: H 21 x B 29 cm .In redelijk/goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Signaturen. Diverse portretten, onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote neo-gotische messing kaarskandelaar op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Twee grote prehistorische fossielen van vissen. Waarvan één gelijmd. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gegraveerd dubbelloops pistool met knikloop. België Liege 1848. Eén zijde kolf niet origineel. Afmeting: L 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke twee-deurs Japanse lakwerkkast met floraal/vogel/figuren/goud en natuursteen decor. 20e Eeuw. Gebruikssporen. Afmeting: 94 x 124 x 50 cm.achterwand mist In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt geheel gedecoreerd met bloemdecor in de kleuren rood/beige 200x215 cm in goede staat.
Handgeknoopt perzisch tapijt met bloemdecor en in de kleuren rood,blauw, wit 164x110 cm in goede staat.
Twee handgeknoopte kleden. Eén maal met medaillons, 183 x 71 cm. Eén maal kleed met drie medaillons, 124 x 72 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Naar A. Moreau. Gesigneerd. Jongen met vogels op tak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselen vaas met figuren/herten/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Gouden armband, 585/000, met een baksteenschakel,. Voorzien van een groot geelgouden veeroog, ø15,5mm, met eindstukken. De armband is aan 2 kanten draagbaar. De ene zijde is geelgouden en de andere zi...
Lot met 7 antieke zakhorloges in koffer. voorzien van 6 kettingen geplaatst in een houten cassette.
Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.
K.F. Berk. 19e Eeuw. Hollands landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1980. Amsterdamse bloemenmarkt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. 1x naar Louis Apel. 1x naar Schiedges. Winter + zomergezicht. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.
18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.
Lot van tien diverse bureau/wekkerklokken et cetera. Onder andere Duitsland, Engelse inbouwklok (voor auto/vliegtuig. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.