Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Messing kroonluchter met 16 armen. 2e Helft 20e eeuw. ø75x50cm. In goede staat
Bijzondere antieke messing bureaulamp met contragewicht. Olielamp afneembaar, dan blijft kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: 40 x 45 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plafond hanglamp met druiventrossen, hoorn des overvloeds, fruit, fratzen en albasten lampenkappen. Eén lampenkap gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 115 x Ø 90 cm. In goede staat.
17e/18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote zware antieke gietijzeren wandplaquette. Maria met kindje Jezus. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke versierde smeedijzeren wildkronen met dieren decor. Afmeting: 37 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.
Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote plated 5-armige kaarskandelaren, geheel staand op Korintische zuil. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.