Art Deco 30-er jaren lamp. Transparante glazen lamp met gesatineerde vogel decors. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.
Daum France glazen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee mondgeblazen glazen kalebassen. Murano-stijl, glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse opaline glazen vazen set. Handbeschilderd, floraal/vogel decor. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Kunstglazen schaal met gelobte omranding, geheel met glasfusie. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x Ø 39 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.
Grote Galle type Jugendstil-stijl glazen vaas met floraal/vogel decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee kristallen windlichten op losse voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote kristallen tafelschaal/Taartschaal 21e eeuw 26x33 Ø in goede staat
Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse opaline glazen oorvazen met floraal reliëf/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.