Grote Neo Renaissance noten met eikenhouten servieskast. Met lijstwerk, ranken en uilen. Circa 1920. Uitneembaar. Afmeting: 196 x 210 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten wandconsole tafel met snijwerk. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 79 x 72 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, eikenhouten dessertkast met etages, hertenkop, ranken, phenixen en getorste zuilen. Met twee lades. Circa 1870. Afmeting: 200 x 125 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen en zadeldak. Slot mist. Afmeting: 70 x 65 x 135 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 107 x 110 x 54 cm. In goede staat.
Twee notenhouten gestoken Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met florale bekleding. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 66 x 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde koperbeslagen Perzische kist met dansende Perzische vrouwen voorstelling rondom. Afmeting; 69 x 76 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met florale velours stoffering. Lichte beschadiging. Afmeting: 98 x 145 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers. Afmeting: 80 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten orgelgebogen commode op hoge poten, met twee lades, bronzen beslag en gecontourneerd blad. Circa 1900. Afmeting: 79 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met floraal intarsia en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 56 x 37 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met geslepen glas + spiegel. Circa 1910. Afmeting: 169 x 95 x 43 cm. In ongerestaureerde staat.
Oude/antieke twee-deurs Japanse lakwerkkast met floraal/vogel/figuren/goud en natuursteen decor. 20e Eeuw. Gebruikssporen. Afmeting: 94 x 124 x 50 cm.achterwand mist In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten secretaire met twee lades, schrijfklep en twee deuren. Circa 1840. Afmeting: 155 x 102 x 46 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Licht-bruine lederen Chesterfield stoel. Afmeting: 90 x 115 x 83 cm. In goede staat.
Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.
Hollands eikenhouten gestoken Neo Renaissance wandrek. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 46 x 147 x 22 cm. In goede staat.
Mahoniehouten gebogen Engels secretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 85 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met zes lades, opbergruimte en verstelbare spiegel. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten Louis Philippe stoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 110 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1920. 112x48x43cm. In goede staat
Vier 19e eeuwse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 113 x 44 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen spiegel + florale beschildering. Circa 1900. Afmeting: H 92 x B 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Stukje lijst mist. Afmeting: 75 x 83 x 40 cm./75 x 83 x 80 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Hollandse mahoniehouten nachtkast met gebogen front en zijkanten + marmeren blad + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 76 x 42 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Henri Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 144 x 57 x 230 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Afmeting: 74 x 83 x 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten speeltafel met ingewerkt schaakbord + verlengstukken. Opklapbaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 78 cm./74 x 67 x 138 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit bureaustoel met bruin lederen bekleding. Circa 1890. Afmeting: 86 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten scharenstoel met ranken en fratzen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 86 x 58 x 54 cm. In goede staat.
Neo Renaissance notenhouten hocker met zwart-marmeren blad. Circa 1890. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. houtworm beval redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel, uitklapbaar met vier bladen. Circa 1900. Afmeting: 75 x 51 x 51 cm. / 75 x 100 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Empire-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 75 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Louis Seize-stijl. Met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1910. 74x50x45cm. In goede staat
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren historisme bijzettafel met mahoniehouten blad. Neo Renaissance. Afmeting: 80 x 36 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist op slede poten. Slot beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 63 x 56 x 114 cm.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1840. Afmeting: 80 x 85 x 42 cm. / 80 x 85 x 84 cm. Eén lijst mist, verder in goede ongerestaureerde staat.
Antiek mahonie jugendstill wandmeubel/ bankombouw omstreeks 1910 met volle zuilen spiegels en intarsia 183x220x29 in redelijk goede staat.
Eiken houten theekastje omstreeks 1920 met queen ann pootjes, gebogen glazen deurtje en afneembaar dienblad. 75x79x50 cm in goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1870. Afmeting: 73 x 119 x 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten getorste piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 35 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Friese notenhouten speeltafel met kerfsnede. Uitklapbaar met opbergruimte. ca 1900. 68x77x37cm/ 68x77x74cm. In goede staat
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten halspiegel. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 167 x B 70 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten miniatuur plankenkast (Teller regalschrank) . Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 90 x 65 x 22 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek met ranken. Circa 1880. Afmeting: 60 x 150 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Beuken. Circa 1900. Afmeting: 94 x 57 x 45 cm. In goede staat.
Oude Barok-stijl bruin lederen armleunstoel + voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 76 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing Empire-stijl bijzettafel met marmeren blad. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangkastje met volle Korinthische zuilen. Circa 1900. Afmeting: 80 x 47 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.
Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Kleine beschadigingen en aan rand mist stukje. Afmeting: 75 x 66 x 85 cm. In redelijke staat.
Antiek eikenhouten theekast met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 87 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten dressboy met luik, handdoeklade en kapstok. ca 1900. 110x57x30cm. In goede staat
Antieke hutkoffer met houten banden en met jutte bekleed. ca 1900. 48x80x53cm. In goede staat
Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.
Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 108 x 40 cm. In goede staat.
Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in Barok-stijl. Twee stukjes lijst weg. Circa 1920. Afmeting: 80 x90 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Handbeschilderde eikenhouten Jugendstil spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 140 x B 65 cm. In goede staat.
Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.