Grote Duitse steengoed vaas. Gesigneerd Arnold Brockhoff Stadtlohn. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Fayence. 1x Porceleyne Fles koe. 2x Tichelaar Makkum bloempotten. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen dekselvaas. Gouda, Diora Royal Plazuid. Circa 1915. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Hollandse plateel caché pot met floraal decor. Decor Brushed Gouda 352. Circa 1915. Afmeting: 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen inktpot met onderschotel. Bloem/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met eenden, Tengra Spain, goed. (2) Duitse Dresden porseleinen kandelaar met figuur/rozen, goed. (3) Ballerina, Schierholz? tutu beschadigd. (4) Fig...
Duitse Karl Ens porseleinen figuur. Meisje met bloemenstreng. Ilfa. Circa 1920. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen Empire koffie/thee servies met goud decor. Frankrijk. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, acht kopjes, zes schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 26 cm. In redelijk/goede sta...
Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade + haarscheur. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse terracotta tabakspot. Twee-delig. Jongen op St. Bernhardhond. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 34 x 10 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Delfts Fayence zes-pas tegeltableau. Boeren-interieur met figuren bij haardplaats. Afmeting: H 36 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence vaas. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaal, asbak (2x), dekseldoos, bakje. Diverse decors. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee Hongaarse Herend porseleinen bloempotten met floraal/goud decor. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.
Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.
Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...
Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....
Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse Fayence octagonale vazen met figuren in landschap decor. Met monogram R.B. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Bisquit porseleinen heren bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Gesigneerde Italiaanse polychrome Fayence plooischotel. Neo Renaissance met floraal decor. A. Lavera et cetera. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.
Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.
Vier-delige Hollandse porseleinen Jugendstil vazenset met Delfts decor. Circa 1915. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Duits Fayence. Divers. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence schotels met spreuken. Beide chips en één met haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Société Céramique Maastricht gelegenheidsbord. Huwelijk Koning Willem III en Koningin Sophie 1864. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Chris Lanooy vaas met groen/blauw glazuur. 1881 - 1948. Afmeting: H 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse keramieken dekselpotten met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke Duitse porseleinen kop en schotels. Sammlertassen. Onder andere: Meissen, Bavaria Naschenreuth, Ilmenau, Hutschenreuther, Wien, Herend, Rosenthal Schlaggenwald et cetera. Minima...
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.