Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bo...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met bodemmerk, bamboe/tekst decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders decor rondom. Circa 1900. Afmeting: H 7,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 48 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak snuffbottle met draken decor. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met ki...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekseldoos met figuren/floraal en goud decor. Eén chip dekselrand. Afmeting: 8 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Cup op hoge voet, beschadigd. 1x Chinese kom met tekst + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees Yixing. Aardewerk. Bestaande uit: penselenvaas met floraal decor + bodemmerk. En een kleine trekpot met floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken altaar figuur. Met relikwie uitsparing in de rug. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen cloisonne scepter met vleermuizen decor + bodemmerk. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Chinees terracotta figuur. Blauw geglazuurde papegaai. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden + één ring. Afmeting: 3 - 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal. Afmeting: 4,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Acht diverse Chinees porseleinen borden. Familie Rose, Quan Lung. Beschadigd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.
Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo kommen. Floraal. Twee met haarlijnen. Vier goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Vier oude boeddhistische figuren. 2x Messing. 1x Hout. 1x IJzer (mogelijk antiek). 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 57 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen figuur, Quanyin, op console. 31 cm. 20e eeuw. In goede staat
Drie antieke Chinese houtgestoken, vergulde, altaarstukken. Afmeting: 16 x 45 x 3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Chinese Kantonese trekpot met figuren decor. Afmeting: 6 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose/floraal/paradijsvogel in boom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas. Robijnrood + wit. Minimale beschadigingen aan salamander. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Familie Verte theebus, zes-kantig, eerste helft 20e eeuw, beschadigd. 2x Familie Noir dekselvazen, eerste helft 20e eeuw, één deksel beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. ...
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen trekpotten met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met floraal parelmoer decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met diverse florale decors. Kleinere vaas gerestaureerd. Afmeting: 1 7 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...
19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Meyi cloisonné trekpot met floraal/vlinder/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...
Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes Chinese natuurstenen/jade objecten. Divers. Drie maal amulet, twee plaquettes, één figuur. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Amsterdams Bont kom, chip/haarlijn. Capucijne kom, goed. Blauw-witte pot, haarscheur. Imari cup, haarscheur. Amsterdams Bont cup, haarscheur. Afmeting: Ø 7...
Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Zeven antieke porseleinen borden met Lange Lijs decor. Gemerkt F. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 20 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.