Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.
A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.