Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Eugene van Rensburg. (Verso) mogelijk. Man met schildersezel en toeschouwers bij Romeins gebouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse filmaffiches. Tweede helft 20e eeuw. 1x Die Rechnung eiskalt serviert, Constatin Film. 1x Ich Dr. Fu Man Chu, Constatin Film. 1x Der unheimliche Mönch, Edgar Wallace, Constatin Film. ...
J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke, 1949, Balinese schone dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 63 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.
T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A.C. Liers? Circa 1900. Landschap met ezel en eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 23,5 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.
E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd