Zeldzaam Hollands eikenhouten kabinet. zeer vroeg omstreeks 1720Twee-delig met zijgrepen. Met antieke sloten en kruispoot. Afmeting: 138 x 94 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 12-delige chocolade bekers en schotelset. Octagonaal met floraal/geisha decor. Zes tekens bodemmerk. Grote beker H 10,5 cm. Eén beker beschadigd, rest goed. Eén ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselschaal met pauw/floraal decor. Oudere dekselrand restauratie. Afmeting: 12 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pelgrim vaas met draak, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met onsterfelijken (in hemelrijk) voorstelling. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese vazen met figuren/salamander/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...
Bijbel met zwart lederen kaft met zilveren rand en een dubbel slot, 833/000. Statenbijbel, 1797, met een rand voorzien van gezaagde bogen versierd met graveerwerk en 2 gecontourneerde sloten met alleg...
Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Johan Haanstra. 1940 - . Tjallebord. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.