Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.