Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/floraal/vogel decor. Eén bord haarlijn. Eén bord slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...
Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen dekseldoos met tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai-stijl knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met salamander decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeer grote Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 96 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee Chinese rolschilderijen op papier. 1x Figuur in landschap met tekst + signatuur. 1x Figuur in hemel met tekst + signatuur. Afmeting: H 140 x B 55 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Verso Chinees schrift. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinese uit bamboe gesneden penselenpot met wijsheren in hemelrijk decor + tekst en signatuur. Afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen mosterdpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 12,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met vergulding, Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: 4,3 x Ø 10 x 14 cm. In goede staat.
Chinese, uit hoorn gesneden aanwijsstok. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/feniksen decor. Met bodemmerk. Afemting: H 18 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...
Chinese snuffbottle uit hoorn gesneden. Met decor Chinese godheid. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.