Antiek Engels keramieken theeservies. Circa 1890. Booth Silicon China England. The Pompadour decor. Enkele beschadigingen, haarlijnen. Bestaande uit: 15x kop en schotels, circa 30 bordjes, theebus, th...
Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. 2x Chinoiserie decor. 1x Bloempot decor. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme polychrome Majolica cachepotten met fratsen en floraal decor. Circa 1890. Eén chip. Afmeting: 26 x 24 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands polychrome tegeltableau met spreuk 'Die pleit om een koe, geeft er één toe'. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe Fayence borden met chinoiserie decor. Minimale randschade. Afmeting: Ø 24 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens gemerkte stijl vazen met figuren en goud decor. Bijenkorf, Victoria Czechoslowakija. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Makkumer Tichelaar schotel met chinoiserie decor + Kang Xi merkteken. Lichte randschades. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Oud Loosdrecht M.O.L. En 4 borden Amstel, allle borden hebben schades. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijke staat.
Porseleinen Rosenthal figuur. Duitsland. Kunstabteilung door Max Hermann Friz, 1873 - 1948. Jongen met windhond. Afmeting: 17 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Grote ovale Perzische plaquette van aardewerk. Gepolychromeerd. Met afbeelding van dansende vrouw bij bloemen. Afmeting: 36 x 26 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee delige achtkantige handbeschilderde blauw witte Fruittest. ca 23 cm. Tichelaar Makkum, 1930, gemerkt schilder AB ca 1930. In goede staat
Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1880. Eén haarlijn theepot. Verder in goede staat. Afmeting: 6 - 16 cm.
Drie Duitse porseleinen Meissen bonbonschalen. Schalen opengewerkt met Zwiebelmuster decor. Teichert Meissen + twee maal Knauff. Eén bak fout. Afmeting: Ø 15 - 21 cm. In goede staat.
6-Pas tegeltableau. 19e Eeuw. Boer met koe. Restauraties. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijke staat.
Antiek veertien-delig porseleinen Jugendstil servies met engelen en goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Eén tuit beschadigd. Eén oor mist. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Rörstrand Zweden, East Indies deelservies. Zeven kop + schotels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen dekseldoos met messing ornamenten. Met vogel/vlinder/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse porseleinen goud Imari borden met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot. Floraal/polychrome decor. Stempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Engeland. Floraal decor. Circa 1910. Afmeting: Ø 25 - Ø 27 cm. In goede staat.
Antiek Frans zes-delige porseleinen tete a tete theeservies met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence ziekenkom met oren. Voorzien van floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 7 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met havengezichten in coulissen decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 30 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Elf antieke Duitse porseleinen borden met Zwiebelmuster decor. Gemerkt met R. Circa 1900. Twee borden met haarlijn. Rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl handbeschilderde schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met deksels. Figuren/teksten decor. Met bodemmerk. Drie schotels goed, twee met haarlijn, één beschadigd. Zes kopjes goed. Vijf deksels goed. A...
Twee Majolica plaquettes in Jugendstil-stijl. Vrouwen bij druivenranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.