W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 12,5 x B 7,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram F.v.H. 1958. Hollandse School. Bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Twee schilderijen. Ongesigneerd. 20e Eeuw. 18 - 19e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 62 cm. In goede staat.
Armando. 1929 - 2018. Nr. 39/300. Titel: Tree. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65,5 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Figuur. Titel: Tors. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 13,5 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Titel: Boccarinia muziek. Musicerende en dansende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
J. Nachof? Tweede helft 20e eeuw. Vrouwelijk naakt op kleed. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 90 cm. In redelijk goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon, Monalisa. Gesigneerd Ruby. Olieverf. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Josef Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Duits landschap met boer, boerin, geit en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse religieuze achter-glas-schilderijen met Jezus Christus. Verf laat deels los. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met papegaai. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In redelijke staat.
J. Verbrugge. 20e Eeuw. Ruiters op vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 1886. Onduidelijke signatuur verso. Rijtuig met menner. Olieverf op paneel. Eén beschadiging. Afmeting: H 29 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
B. Lieshout. Haan met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
P.K. 1950. Hollandse School. Hollands landschap met zeilboten, figuren en dorp. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Van Schalkwijk. 20e Eeuw. Woestijn landschap met bergketen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Jan van der Linde. 1864 - 1945. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 35,5 cm. In goede staat.
N. Eman. Circa 1910. Duinen in Brabant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Amerikaanse School. Lake Atitlan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 24 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Gezicht op Aamsveen met schaapherder en kudde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In goede staat.
N.C. Penning Fecit 1859. Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In redelijke staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. de Jong. Eerste helft 20e eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Arien Deodatus. 1914 - 1986. Twee houtsnedes. (1) Eigen druk berglandschap 7/15 1962. (2) Eigen druk riviergezicht 5/25 1960. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 12 x B 14 cm. / H 27 x B 17 cm. In g...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Marc Lamers. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 89/200. Topless dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '83. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Nr. 29/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Herman Berends, 1970. 1904 - 1986. Lochem. Twentse boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Anna Kerling. 1862 - 1946. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 21e Eeuw. 1x Bloem stilleven. 1x Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.