Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie koppen + vier schotels. Eén schotel chip, twee koppen goed, één beschadigd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinese Kang Xi kop en schotels. Divers. Bestaande uit: Twee schotels + vier koppen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 13 cm. In matige staat.
Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Onder andere: Gemberpot, twee Satsuma vazen, zes koppen + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese plated spiritual sencer/wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal + goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met floraal/tuin decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 16 - 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke spekstenen brushwasher in leliebladvorm. Minimale chips. Afmeting: 13 x 13 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeven stuks antiek Chinees porseleinen kopjes met spreuken. Circa 1880. Drie kopjes beschadigingen. Vier kopjes goed. Afmeting: Ø 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor. Eierschaal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/vogel decor. Twee schotels haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met floraal decor. Meiji. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén drakenschotel, chips. En drie Queng Lung koppen, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 6,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 19e Eeuw, Lange Lijs/peterselie decor, randschade. 1x Queng Lung, floraal/vlinder decor, twee chips. Afmeting: Ø 21 -26 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Swastika/landschap/floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 17 - 23 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotels. Divers. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/vazen decor. Twee gelijmd, één met minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x gemberpot met goud decor. 1x blauwe kom + bodemmerk. 1x 18e eeuws bord met tuin decor (chips). Afmeting: 11 - Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/bloem decor. Twee gelijmd, alle borden haarlijn, beschadigd. Afmeting: Ø 16,6 - 22 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit: Bronzen vaas, 19e eeuw. Kang Xi schotel, floraal, 18e eeuw. Imari bord, 18e eeuw, chips. Drie Mille Fiori kommen, floraal, goed. Afmeting: 14 - Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein, Amsterdams bont. Twee kommen gelijmd. Eén kop goed. Afmeting: 6,5 - 15,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Kleine restauratie. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Queng Lung, Imari. Beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/matige staat.
Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kom met figuren in landschap/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.
Tien-kantige Imari porseleinen schaal met honingraat vlakken, floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met deksel. Met decor van spelende zotjes. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip, verder goed. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose/goud decor. Grootste vaas is goed. Kleinere vaas heeft chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.