Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.