835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...
Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...