Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koppel pistolen met penvuur en octagonale loop. Eén veer lam. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.
Antieke bajonet met bronzen heft. Nr. 17. 19e Eeuw. Afmeting: L 54,7 cm. In goede staat.
Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met waterpartij en vogel decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschap/figuren decor/Queng Lung. Minimale schilfers. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit een blokjes schakel, voorzien van bakslot met veiligheid. dikte: 3x3mm. lengte 43 cm. ca 30 gram. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Divers. Onder andere; kopje met rood glazuur, twee capucijne kopjes (chips), Chinese schotel (haarlijn), twee capucijne schotels (chips). Afmeting: 5,5 - 14 cm. In matig/r...
Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Porseleinen rookverdrijver van Goebel. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven, tafel met schaal en theekan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.