Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Amerikaanse tafelklok, 1910
Startpreis 70 EUR

Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Duitse reiswekker
Startpreis 40 EUR

Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1820
Ergebnis: 110 EUR

Antiek vergulde Franse empire comtoise met spillegang. Circa 1820. Afmeting: 43 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Antieke vrijslinger, 1890
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Franse marmeren pendule
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Startpreis 100 EUR

Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Antieke platelen pendule 'de Distel'
Startpreis 450 EUR

Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...

Boulle-stijl tafelklok
Startpreis 400 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Antieke pop, 1920
Startpreis 240 EUR

Antieke Duitse Kammer & Reinhard, Simon & Halbig porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Nr. 126. Circa 1920. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antieke pop
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met baby-lichaam. E. Sep. Nr. 23. Met slaap-ogen. Circa 1920. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop
Startpreis 220 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorp. Nr. 342 - 6.5. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antiek poppenbed, 1900
Startpreis 140 EUR

Antiek metalen poppenbed met knoppen. Opklapbaar. Circa 1900. Afmeting: 42 x 32 x 56 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Twee antieke tablets, 1910
Ergebnis: 45 EUR

Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Engelse bestek/documentenkist
Startpreis 70 EUR

Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Ergebnis: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

Dwarsfluit
Startpreis 60 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Twee kruideniersscheppen
Startpreis 35 EUR

Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.

Wapenschild met twee dolken
Startpreis 70 EUR

Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Twee kaarskandelaren
Ergebnis: 130 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren. Historisme. 1x Messing. 1x Compositie metaal. Afmeting: H 44 - 59 cm. In goede staat.

Antieke Franse barometer + thermometer
Startpreis 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees bord 'Scheveningen' Ø 20,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen bord met Scheveningen decor. Hollanders in de duinen. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.