Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse empire comtoise met spillegang. Circa 1820. Afmeting: 43 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kammer & Reinhard, Simon & Halbig porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Nr. 126. Circa 1920. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby-lichaam. E. Sep. Nr. 23. Met slaap-ogen. Circa 1920. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorp. Nr. 342 - 6.5. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antiek metalen poppenbed met knoppen. Opklapbaar. Circa 1900. Afmeting: 42 x 32 x 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kaarskandelaren. Historisme. 1x Messing. 1x Compositie metaal. Afmeting: H 44 - 59 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen bord met Scheveningen decor. Hollanders in de duinen. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.